Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Тодощук Андрій Васильович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Інша посада

Тип посади

Податкова та митниця

Посада

Заступник начальника Львівської митниці ДФС

Регіон

м. Львів (Львівська обл.)

Стислий виклад порушень

                          Відповідно до електронної декларації, Тодощуку А.В. та членам його родини належить велика кількість нерухомого майна, зокрема житловий будинок площею 297.50 кв. м, вартість – невідома, 50% якого належать дружині Тодощук Л.З., а також квартира в м. Львів, площею 100.80 кв. м, вартістю – 631 784 грн. Дана квартира, подарована Гошовською О.Л., належить на праві власності дочці посадовця - Тодощук Р.-М. А. 
Сукупний дохід сім’ї податківця в 2015 році склав 171 312 грн. З них заробітна плата Тодощука А.В. в 2015 році складає 92 970 грн., гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим правочинами дочки Тодощук Р.-М. А. – 78 342 грн. Доходи дружини не задекларовані. 
Таким чином, невідомо:
- звідки у дружини податківця, при відсутності доходу, з’явилися гроші на придбання в травні 2015 р. 50% житлового будинку площею 297.50 кв. м?
- скільки коштує цей будинок і хто є його співвласником?
- чому Гошовська О.Л. подарувала дочці податківця квартиру в м. Львові вартістю 631 784 грн. і звідки в неї кошти для придбання такого коштовного подарунку?
Не виключено, що вказані будинок дружини та квартира дочки були придбані за гроші Тодощука А.В., який передав їх відповідним особам. Законність підстав набуття цих грошей не може бути підтверджено доказами, виходячи з офіційно задекларованих доходів родини Тодощука.

Надіслали заяви до НАЗК і НАБУ, а також запит до посадовця з проханням пояснити джерело походження статків.

Опубліковано відповіді з НАБУ, НАЗК, прокуратури та відповідь декларанта на лист з проханням пояснити статки.

Підготували нову заяву до НАЗК.

Інформація щодо посадовця була зібрана за підтримки Антикорупційного Форуму Львівщини. 
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»