Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Стельмащук Олег Станіславович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Інша посада

Тип посади

Податкова та митниця

Посада

Перший заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області

Регіон

м. Львів (Львівська обл.)

Стислий виклад порушень

                          Згідно із електронною декларацією Стельмащука О.С. за 2015 рік задекларовано значну кількість нерухомого майна. Вартість більшості майна взагалі не зазначена, навіть у того майна, яке придбано в 2015 році. У декларації ж за 2016 рік, крім раніше задекларованого майна, у власності дружини декларанта з’явився підвал у м. Львів, дата набуття права власності - 01.06.2001 р. 
Тобто в декларації Стельмащука О.С. за 2016 рік вказане нерухоме майно, яке не було зазначено в декларації за 2015 рік, що є правопорушенням, за яке передбачена відповідальність в ч. 4 ст. 172-6 КУпАП, а саме: подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Надіслали заяву до НАЗК та запит до посадовця з проханням пояснити джерела походження статків.

Опублікували відповіді НАЗК та ГУ ДФС у Львівській області.

Інформація щодо посадовця була зібрана за підтримки Антикорупційного Форуму Львівщини. 
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»