Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Мірошніченко Михайло Іванович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Інша посада

Тип посади

Податкова та митниця

Посада

Заступник начальника Львівської митниці ДФС - начальник управління боротьби з митними правопорушеннями

Регіон

м. Львів (Львівська обл.)

Стислий виклад порушень

                          Згідно із електронною декларацією за 2015 рік грошовий дохід сім’ї Мірошніченко за 2015 рік склав 61 445 грн. При цьому дружина посадовця придбала в 2015 році автомобіль за 585 900 грн., але доходу від здійснення якоїсь діяльності (заробітна плата, дохід від підприємницької діяльності тощо) вона не отримувала.
В 2016 році майновий стан сім'ї посадовця та кількість майна значно збільшилися. Існує явна невідповідність між офіційними доходами подружжя та задекларованими статками.
Джерела походження майна посадовця та його дружини викликають сумніви. Це майно і грошові кошти можуть бути отриманими у спосіб, законність підстав якого не підтверджено доказами, або це майно попередньо могло бути передано іншим особам.

Надіслали заяви до НАБУ та НАЗК, а також запит до посадовця з проханням пояснити джерело походження статків.

Опублікували відповіді з НАБУ, НАЗК, прокуратури, поліції, відповідь на запит Львівської митниці ДФС.

Інформація щодо посадовця була зібрана за підтримки Антикорупційного Форуму Львівщини. 
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»