Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Тарасенко Микола Миколайович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Виконавчий комітет районної у місті ради

Тип посади

Посадова/службова особа органів місцевого самоврядування (крім виборних)

Посада

Заступник голови Центрально-Міської районної у місті ради по виконавчій роботі

Регіон

м. Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.)

Стислий виклад порушень

                          Згідно із електронною декларацією за 2016 р. Тарасенко М.М. 16 транспортними засобами. При цьому, єдиний задекларований дохід за рік – заробітна плата, що складає 5 000 грн. Маючи десятирічний стаж служби, Тарасенко М.М. щорічно, а часто і щомісяця купує елітні автомобілі та має готівкою 247 000 дол. США, 130 000 євро, 880 000 грн.
Вартість майже усіх транспортних засобів, зазначена як невідома, що може свідчити про умисне приховування грошових коштів - джерел походження вищезгаданих статків. 
Середньоринкова вартість транспортних засобів, придбаних Тарасенко М.М. в 2015 році, складає щонайменше 2 719 000 грн. 
Джерела походження майна вартістю мільйони гривень у Тарасенка М.М. викликають сумніви. Це майно і грошові кошти можуть бути отриманими у спосіб, законність підстав якого не підтверджено доказами, або це майно попередньо могло бути передано іншим особам, тобто можуть бути наявні ознаки складу злочину, передбачено ст. 368-2 КК України.

Надіслали заяви до поліції, НАЗК та запит до декларанта з проханням пояснити джерела походження статків.

Опублікували відповіді з поліції та НАЗК.

Розслідування: АНТИКОР, "Чиновник по-криворожски: 17 машин, гаражи, квартиры" - http://antikor.com.ua/articles/160974-chinovnik_po-krivorohski_17_mashin_garahi_kvartiry

Інформація була зібрана за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у межах проекту «Контроль виконання вимог антикорупційного законодавства в частині декларування статків чиновників через моніторинг та юридичний супровід журналістських розслідувань». Матеріали відображають позицію авторів і не обов’язково співпадають з позицією Міжнародного фонду «Відродження».
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»