Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Пінчук Володимир Миколайович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Керівник територіального (регіонального) органу, що забезпечує податкову та/або митну політику, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі

Тип посади

Податкова та митниця

Посада

Начальник відділу митного оформлення №4 митного поста ЯГОДИН Волинськоі митниці ДФС

Регіон

м. Ковель (Волинська обл.)

Стислий виклад порушень

                           Відповідно до даних електронної декларації Пінчука В.М. за 2016 р. жодного нерухомого майна, готівки чи коштів у банках посадовець не задекларував.
 У той же час, дружина посадовця Пінчук Н.Л. орендує земельну ділянку площею 38 кв.м, а також володіє 15 об’єктами нерухомого майна, має готівкові кошти у розмірі 270 000 грн. та 12 600 доларів США. Пінчук Н.Л. має невисокі доходи, рівень яких не дозволяє придбати таку кількість нерухомого майна: за 2015 р. - 30 115 грн., за 2016 р. – 122 958 грн. 
 Таким чином, задекларовані доходи подружжя Пінчуків не відповідають наведеним у декларації статкам, тому законність їх походження у вказаних обсягах викликає сумніви.

Надіслали заяву до НАЗК та запит до декларанта з проханням пояснити джерела походження статків.

Опублікували відповідь з НАЗК.

Журналістське розслідування: Слідство.Інфо, сюжет "Бідні" родичі", https://www.youtube.com/watch?v=S2SsmmE4hTU

Інформація була зібрана за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у межах проекту «Контроль виконання вимог антикорупційного законодавства в частині декларування статків чиновників через моніторинг та юридичний супровід журналістських розслідувань». Матеріали відображають позицію авторів і не обов’язково співпадають з позицією Міжнародного фонду «Відродження».
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»