Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Дацків Ростислав Михайлович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Інша посада

Тип посади

Посадова/службова особа органів місцевого самоврядування (крім виборних)

Посада

Заступник міського голови м. Львів з економічних питань та містобудування

Регіон

м. Львів (Львівська обл.)

Стислий виклад порушень

                          Дацків Р.М., згідно з електронною декларацією за 2015 рік, є власником житлового будинку загальною площею - 295,60 кв. м, вартість на дату набуття не відома. Враховуючи законодавчі вимоги щодо порядку набуття права власності на рухоме і нерухоме майно, його вартість не може бути не відомою суб'єкту декларування, оскільки вона зазначається у відповідних правовстановлюючих документах.
В декларації за 2016 рік зазначений автомобіль Daihatsu Terios, 2011 р.в., дата набуття права - 17.08.2016 р. Вартість на дату набуття – 105 000 грн., що понад ніж у 2 рази менше за ринкову вартість автомобіля. 
Також в декларації було задекларовано готівкові кошти у розмірі 12 тис. євро, та 15 тис. євро, які належать дружині та матері посадовця відповідно. В попередній декларації цих коштів не було зазначено. Звідки вони з’явилися – не відомо, адже дохід вказаних осіб не дозволяє накопичити такі гроші за рік.

Надіслали заяву до НАЗК та запит з проханням пояснити статки.

Інформація була зібрана за підтримки Антикорупційного Форуму Львівщини.
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»