Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Шнайдер Володимир Володимирович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Виконавчий комітет міської ради

Тип посади

Посадова/службова особа органів місцевого самоврядування (крім виборних)

Посада

Начальник управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради (колишній)

Регіон

м. Львів (Львівська обл.)

Стислий виклад порушень

                          Шнайдер В.В., не задекларував жодного об'єкта нерухомості, що належать йому або членам його сім’ї на праві власності, знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Невідображення місця фактичного проживання свідчить про приховування і декларування недостовірної інформації. 

26.03.2016 р. посадовець придбав автомобіль Ford Focus 2012 р.в., вартість якого вказана як невідома. За даними сайту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, які розраховані відповідно до Порядку визначення середньо ринкової вартості легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів, даний автомобіль такого ж року випуску коштує в середньому 229 689 грн. Дохід посадовця за 2016 рік складає 155 004 грн. Враховуючи, що наявних грошових коштів Шнайдер В.В. та члени його сім’ї не задекларували, джерела походження грошей на придбання даного авто невідомі.

Надіслали 2 заяви до НАЗК.

Опублікували відповідь з НАЗК.

Інформація була зібрана за підтримки Антикорупційного Форуму Львівщини.
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»