Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Бордун Галина Володимирівна
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Інша посада

Тип посади

Посадова/службова особа органів місцевого самоврядування (крім виборних)

Посада

Начальник управління персоналом Львівської міської ради, депутат Львівської обласної ради

Регіон

м. Львів (Львівська обл.)

Стислий виклад порушень

                          Бордун Г.В. не задекларувала членство у трьох громадських організаціях: згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Бордун Г.В. є засновником ГО «Твій вибір», ГО «Львівська міська громадська організація «Ресурсно-кадровий центр» та ГО «Асоціація фахівців з управління людськими ресурсами». 
У п. 3 декларації «Об’єкти нерухомості» зазначена лише земельна ділянка площею 0,12 кв. м. Декларант не задекларувала жодного об'єкта нерухомості – житлового приміщення, що належать їй або членам її сім’ї на праві власності, знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Це означає, що декларант не користується житлом і ніде не проживає. Невідображення місця фактичного проживання свідчить про приховування і декларування недостовірної інформації. 
Чоловік посадовця, Бордун А.І., 15.09.2016 р. придбав автомобіль HYUNDAI ACCENT 2012 р.в. за ціною 49 000 грн. За даними сайту auto.ria автомобіль такого року випуску коштує в середньому 250 000 – 280 000 грн. Очевидно, що вартість автомобіля значно занижена. Крім того, що доходу за рік та наявних грошових коштів Бордун А.І. не задекларував. Джерела походження грошей на придбання даного авто невідомі.

Надіслали заяву до НАЗК та запит до посадовця з проханням пояснити статки. 

Опублікували відповідь з НАЗК та відповідь Бордун Г. на запит з проханням пояснити джерело походження статків.

Інформація була зібрана за підтримки Антикорупційного Форуму Львівщини.
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»