Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Кучма Тарас Ярославович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Інша посада

Тип посади

Посадова/службова особа органів місцевого самоврядування (крім виборних)

Посада

Міський голова м. Дрогобич

Регіон

м. Дрогобич (Львівська обл.)

Стислий виклад порушень

                          Кучма Т.Я., згідно з електронною декларацією за 2016 рік, не задекларував членство у двох громадських організаціях: ГО «Спілка учасників АТО Галичина» та ГО «Спілка учасників АТО Галичина А». 
В електронній декларації Кучми Т.Я. за 2015 р. задекларовано, серед інших об’єктів нерухомого майна, земельну ділянку площею 2880 кв. м, придбану 19.08.2015 р., розташовану в с. Рибник Львівської області. В електронній декларації за 2016 р. ця земельна ділянка не вказана. При цьому, жодного доходу від її продажу або відповідного правочину зазначено не було. Куди зникла земельна ділянка невідомо – декларант або не задекларував її у п. 3 або не вказав дохід від її продажу у п. 11. 
У п. 6 декларації задекларувано три автомобілі. Власністю усіх автомобілів є третя особа, інформація про яку невідома, бо «член сім’ї не надав інформацію». Який саме член сім’ї не надав інформацію також не відомо, бо всіма автомобілями, відповідно до декларації, користується сам Кучма Т.Я.

Надіслали заяву до НАЗК та запит до декларанта з проханням пояснити джерела походження статків. 

Опублікували відповідь з НАЗК (почали повну перевірку) та відповідь декларанта на запит з проханням пояснити статки.

Інформація була зібрана за підтримки Антикорупційного Форуму Львівщини.
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»