Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Кримський Андрій Олександрович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Інша посада

Тип посади

Податкова та митниця

Посада

Заступник начальника Полтавської митниці, начальник відділу боротьби з митними правопорушеннями Полтавської митниці ДФС

Регіон

м. Полтава (Полтавська обл.)

Стислий виклад порушень

                          Згідно з електронною декларацією за 2015 р., Кримський А.О. не задекларував жодного об'єкта нерухомості, що належать йому або членам його сім’ї на праві власності, знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Невідображення місця фактичного проживання свідчить про приховування і декларування недостовірної інформації. 
Крім того, єдиний задекларований дохід за 2015 р. – соціальна допомога на дитину у розмірі 32 907 грн, отримана дружиною декларанта Кримською К.О. Заробітної плати Кримський А.О. за 2015 р. також не задекларував. 
Згідно із декларацією за 2016 р. 19.12.2016 р. Кримська К.О. придбала квартиру в м. Київ за 1 843 228 грн. Дані грошові кошти були подаровані батьком дружини декларанта – Стешенком О.І. Джерела походження даних коштів та причини подарунку невідомі. 
Також у декларації за 2016 р. зазначено, що декларант зареєстрований у м. Львів, а працює у м. Полтава. Єдиний зареєстрований об’єкт нерухомості знаходиться у м. Київ, тобто, посадовець не задекларував жодного житлового приміщення за місцем роботи.

Надіслали заяву до НАЗК.
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»