Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Кащенко Сергій Юрійович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Посадова/службова особа правоохоронних органів

Тип посади

Органи внутрішніх справ

Посада

Поліцейський БПС ПОП "Полтава" ГУНП України в Полтавскій Області

Регіон

м. Полтава (Полтавська обл.)

Стислий виклад порушень

                          Згідно з електронною декларацією, єдиним нерухомим майном, задекларованим Кащенком С. Ю. є земельна ділянка площею 20 000 кв. м, набута 19.11.2016 р. Вартість даної ділянки на дату набуття вказана як невідома. У декларанта немає обов’язку проводити оцінку і вказувати вартість об’єкта. Але, враховуючи законодавчі вимоги щодо порядку набуття права власності на рухоме і нерухоме майно, його вартість на дату набуття не може бути не відомою суб'єкту декларування, оскільки вона зазначається у відповідних правовстановлюючих документах. Не зазначення вартості земельної ділянки (враховуючи дату придбання та її розмір), може свідчити про приховування реальної вартості даного об’єкта, а отже і приховування коштів, за рахунок яких вона була придбана. 
Крім того, Кащенко С.Ю. не задекларував жодного житлового об’єкта нерухомого майна, що означає, що декларант не користується житлом і ніде не проживає.

Надіслали заяву до НАЗК.
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»