Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Заїка Микола Миколайович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Професійний суддя

Тип посади

Судова влада

Посада

Суддя Вищого адміністративного суду України

Регіон

м. Київ (Київська обл.)

Стислий виклад порушень

                          ГО «ТОМ 14» встановлено можливе декларування Заїкою М.М. недостовірної інформації.
Відповідно до п. 8 «Корпоративні права» декларації за 2015 рік дружина Заїки М.М. володіє корпоративними правами у статутному капіталі ТОВ «Центр «Сонячне ремесло» та ПП «Амбра Сімха». Однак, за даними із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дружина декларанта Симха Г.В., крім задекларованих юридичних осіб, станом на 31.12.2015 р. була співвласником ТОВ «Кананка» (код 38859610). 
Таким чином, є підстави вважати, що Заїка М.М., будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави, з метою приховання факту володіння своєю дружиною корпоративними правами, що дозволяють йому бути кінцевими бенефіціарним власником (контролером) ТОВ «Кананка», подав до декларації завідомо недостовірні відомості про відсутність у його дружини зазначених корпоративних прав та контролю над юридичною особою.

ГО "ТОМ 14" надіслала заяву до НАБУ.
                        

Матеріали

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»