Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Корнілова Жанна Олександрівна
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Професійний суддя

Тип посади

Судова влада

Посада

Суддя Вищого господарського суду України

Регіон

м. Київ (Київська обл.)

Стислий виклад порушень

                          ГО «ТОМ 14» встановлено можливе декларування Корніловою Ж.О. завідомо недостовірної інформації. 
У пункті 2.1 електронної декларації за 2015 р. Корнілова Ж.О. зазначила своє місце реєстрації м. Київ із позначкою, що воно співпадає з місцем фактичного проживання. Однак згідно з п. 3 «Об’єкти нерухомості» у Корнілової Ж.О. та членів її сім’ї немає ні у власності, ні на праві користування жодного житлового приміщення. 
Враховуючи наведені фактичні обставини, є достатні підстави вважати, що Корнілова Ж.О., будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави, має у власності чи користуванні нерухоме майно, зокрема житлове приміщення, можливість придбання чи оренди якого не відповідає задекларованим доходам, і з метою приховання цього факту, подала до декларації завідомо недостовірні відомості про відсутність у неї у власності чи користуванні нерухомого майна, зокрема житлового приміщення.

ГО "ТОМ 14" надіслала заяву до НАБУ.

В електронній декларації за 2016 р. посадовець задекларувала квартиру площею 183 кв. м, право користування на яку набуте ще 31.12.2008 р. Тобто, посадовець в декларації за 2015 р. не задекларувала право користування даною квартирою, хоча повинна була це зробити, оскільки це право було набуте у 2008 р.
Також має місце неправильне заповнення декларації. 

ГО "Громадський люстраційний комітет" надіслала заяву до НАЗК.
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»