Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Лівочка Олександр Васильович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Посадова/службова особа органів прокуратури

Тип посади

Прокуратура

Посада

Перший заступник прокурора Донецької області

Регіон

м. Маріуполь (Донецька обл.)

Стислий виклад порушень

                          ГО «ТОМ 14» встановлено можливе декларування Лівочкою О.В. завідомо недостовірної інформації. 
У пункті 2.1 декларації Лівочка О.В. зазначив своє місце реєстрації м. Донецьк та місце фактичного проживання м. Маріуполь Донецької області. Однак згідно з п. 3 «Об’єкти нерухомості» у Лівочки О.В. та членів його сім’ї відсутнє будь-яке житло у м. Маріуполь. 
Таким чином, є достатні підстави вважати, що Лівочка О.В., будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави, має у власності чи користуванні нерухоме майно, зокрема житлове приміщення, можливість придбання чи оренди якого не відповідає задекларованим доходам, і з метою приховання цього факту, подав до декларації завідомо недостовірні відомості про відсутність у нього у власності чи користуванні нерухомого майна, зокрема житлового приміщення, де він фактично проживає.
Вказане суспільно небезпечне діяння Лівочки О.В. може містити ознаки корупційного злочину, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України, тобто декларування недостовірної інформації.

ГО "ТОМ 14" надіслала заяву до НАБУ.
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»