Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Іванчина Ірина Романівна
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Інша посада

Тип посади

Керівники обласних та районних державних адміністрацій (крім виборних посад)

Посада

Екс-голова Галицької районної адміністрації м.Львова

Регіон

м. Львів (Львівська обл.)

Стислий виклад порушень

                          Згідно з електронною декларацією за 2016 р., Іванчина І.Р. не задекларувала жодного об'єкта нерухомості, що належать їй або членам її сім’ї на праві власності, знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Тобто, п. 3 декларації «Об’єкти нерухомості» не заповнений, що означає, що декларант не користується житлом і ніде не проживає. Невідображення місця фактичного проживання свідчить про приховування і декларування недостовірної інформації - невідома вартість об’єкта нерухомості, дата його набуття, площа тощо.
Також має місце неправильне заповнення декларації. У графі 11 «Доходи, у тому числі подарунки» електронної декларації джерелом доходу вказана сама декларант.

Підготували заяву до НАЗК.

Інформація була зібрана за підтримки Антикорупційного Форуму Львівщини.
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»