Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Анциферов Олександр Юрійович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Інша посада

Тип посади

Фонд держмайна та державні підприємства

Посада

Декан Харківського національного університету внутрішніх справ

Регіон

м. Харків (Харківська обл.)

Стислий виклад порушень

                          Згідно з електронною декларацією за 2016 р., Анциферов О.Ю. задекларував такі об’єкти нерухомого майна: 3 земельні ділянки у Київській області загальною площею 320 кв. м, житловий будинок у с. Лютіж Київської області площею 240,35 кв. м, садовий будинок у с. Мощун Київської області площею 30 кв. м та гараж у м. Київ, площею 30 кв. м. 
Вартість усіх цих об’єктів на дату набуття не вказана. У декларанта немає обов’язку проводити оцінку і вказувати вартість об’єкта за останньою оцінкою. Але, враховуючи законодавчі вимоги щодо порядку набуття права власності на рухоме і нерухоме майно, його вартість на дату набуття не може бути не відомою суб'єкту декларування, оскільки вона зазначається у відповідних правовстановлюючих документах.
Не зазначення вартості майна може свідчити про приховування реальної вартості даних об’єктів, а отже і приховування коштів, за рахунок яких вони були придбані. 
Також Анциферов О.Ю. не вказав співвласників житлового будинку у с. Лютіж Київської області.

У розділі 2 декларації вказано, що фактичне місце проживання та місце роботи декларанта - м. Харків. Нерухомого майна за місцем роботи (хоча б право користування) не задекларовано, що може свідчити про приховування інформації. 

Також, посадовець володіє дорогим автомобілем Toyota Land Cruiser вартістю 955 000 грн та годинником Ulysse Nardin вартістю 100 000 грн. Враховуючи, що дохід посадовця складається виключно із заробітної плати, джерела походження грошових коштів для придбання коштовного майна невідомі.

Підготували заяву до НАЗК.
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»