Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Гой Анатолій Олександрович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Посадова/службова особа органів прокуратури

Тип посади

Прокуратура

Посада

Перший заступник прокурора Кіровоградської області

Регіон

м. Кіровоград (Кіровоградська обл.)

Стислий виклад порушень

                          ГО «ТОМ 14» встановлено можливе набуття Гоєм А.О. у власність грошових коштів, джерела отримання яких не підтверджені, що має ознаки незаконного збагачення.

Відповідно до п. 11 «Доходи, у тому числі подарунки» декларації за 2015 рік Гой А.О. задекларував всього доходів сім’ї 411 233 грн. У той же час, згідно п. 12 «Грошові активи» Гой А.О. задекларував 45 000 доларів США готівкових коштів (за курсом НБУ близько 1,2 млн. грн.), що втричі перевищує річний дохід сім’ї. 
Таким чином, враховуючи наведені фактичні обставини, є підстави вважати, що Гой А.О., будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави, використовуючи своє службове становище – можливо систематично отримував неправомірну вигоду та використовував з метою накопичення готівкових коштів.

ГО «ТОМ 14» надіслала заяву до НАЗК.


                        

Матеріали

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»