Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Танечник Ігор Іванович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Професійний суддя

Тип посади

Судова влада

Посада

Суддя апеляційного суду Львівської області

Регіон

м. Львів (Львівська обл.)

Стислий виклад порушень

                          Згідно з електронною декларацією за 2015 р., Танечник Ігор Іванович задекларував квартиру у м. Львів, набуту 02.06.2006 р. площею 80,70 кв. м.
А в електронній декларації за 2016 р. вказана вже інша площа даної квартири – 83,70 кв. м. Це свідчить про недостовірне декларування – неправильно вказану площу квартири у 2015 р. 
Крім того, вартість на дату набуття інших двох об’єктів нерухомого майна вказана як невідома. У декларанта немає обов’язку проводити оцінку і вказувати вартість об’єкта за останньою оцінкою. Але, враховуючи дату набуття та законодавчі вимоги щодо порядку набуття права власності на рухоме і нерухоме майно, вартість на дату набуття цих об’єктів нерухомого майна не може бути не відомою суб'єкту декларування, оскільки вона зазначається у відповідних правовстановлюючих документах.
Незазначення вартості майна може свідчити про приховування реальної вартості даних об’єктів, у зв’язку із неможливістю пояснити джерела походження коштів. 

Підготували заяву до НАЗК.

Інформація була зібрана за підтримки Антикорупційного Форуму Львівщини.
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»