Реєстр осіб, що підлягають люстрації
Підтримати
Сцісловський Станіслав Вадимович
Посадовці з сумнівними даними у декларації

Орган влади

Інша посада

Тип посади

Податкова та митниця

Посада

Начальник митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС

Регіон

м. Львів (Львівська обл.)

Стислий виклад порушень

                          Згідно з електронною декларацією за 2016 р. Сцісловський С.В. задекларував такі об’єкти нерухомого майна у своїй власності: житловий будинок та земельну ділянку у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області та земельну ділянку у с. Залісся Борщівського району Тернопільської області. 
У той же час, місце роботи декларанта – митний пост «Краковець», розташований у Львівській області, що досить далеко від м. Кам’янець-Подільський. Але, жодного нерухомого майна за місцем роботи (хоча б право користування) не було задекларовано, що може свідчити про приховування інформації. 

У розділах 11. «Доходи, у тому числі подарунки» та 12. «Грошові активи», зазначено, що дружина посадовця Корчук Д.В. «не надала інформацію» щодо розміру отриманого доходу та розміру наявних готівкових коштів. Це може свідчити про приховування наявних грошових коштів та джерел їх походження. Крім того, обрання ознаки «Член сім’ї не надав інформацію» вже є підставою для проведення повної перевірки декларації. 

Підготували заяву до НАЗК. 

Інформація була зібрана за підтримки Антикорупційного Форуму Львівщини.
                        

Повідомити про нові факти

Зв’яжіться з нами, якщо вам відомі нові факти про цього посадовця, які не відображені у цій картці.

Зв’язатися
Особа, яка обіймала керівну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Особа, яка обіймала керівну посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням Заборона займати посади, зазначені у ст. 2 Закону «Про очищення влади» до 16.10.2024 року
Подання посадовцем завідомо недостовірних відомостей у декларації Відповідальність згідно ст. 65 Закону «Про запобігання корупції»